Zajęcia dodatkowo płatne

DLA CHĘTNYCH DZIECI PROPONUJEMY RÓWNIEŻ ZAJĘCIA DODATKOWE:

BASEN- Ruch w wodzie poprawia krążenie, wzmacnia mięśnie, modeluje sylwetkę, odciąża kręgosłup, angażuje wszystkie grupy mięśni. Zajęcia odbywają się w J&J SportCenter ul. Winnicka w Krakowie.

BALET- Pozytywnie wpływa na równowagę, sylwetkę i postawę młodego człowieka. Jest świetnym sposobem na rozwinięcie zręczności, płynności ruchów i wdzięku.

TANIEC TOWARZYSKI- Dzieci chętnie bawią się przy muzyce, więc dobrze jest poznać kilka podstawowych kroków, żeby wiedzieć, jak można się poruszać w rytm muzyki.

JUDO KODOKAN- Sprzyja rozwinięciu zmysłu równowagi i rozciągnięciu ciała. Uczy szanować swoich przeciwników, a także rozwija umiejętność szybkiego, logicznego myślenia. Zajęcia Funny Judo to doskonała zabawa, ale również wprowadzenie najmłodszych w świat bezpieczeństwa, dyscypliny i pozytywnej rywalizacji.

ROBOTYKA- Rozwija kreatywność i dbałość o szczegóły, pozwala na poznanie świata najnowszej technologii, łączy wiedzę o technice z innymi przedmiotami nauczania oraz dobrą zabawę.

PRZEDSZKOLIADA- Adresatami programu „Przedszkoliada”, są dzieci w wieku przedszkolnym (3-6 lat). Program zajęć „Przedszkole i Piłka” jest formą zachęcenia dzieci do podejmowania aktywności fizycznej, opartej na ćwiczeniach z piłkami. Jest on odpowiedzią na potrzebę realizacji zainteresowań ruchowych przedszkolaków oraz do wspomożenia ich rozwoju fizyczno - motorycznego.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przedszkole Kropelka