KAMPANIA BOHATEROWIE ZAŁOGI FAST

Kliknij, aby dowiedzieć się więcej!

Udar mózgu to podstępna choroba, która wciąż bywa rozpoznawana zbyt późno, przez co może powodować prawdziwe spustoszenie w organizmie.

Im szybsze rozpoznanie objawów i wezwanie pomocy, tym większa szansa na życie i powrót do całkowitej sprawności. Dlatego też ważne jest aby przekazywać tą wiedzę jak największej liczbie osób. Wrodzony entuzjazm dzieci i chęć zaangażowania są naszym naturalnym sprzymierzeńcem, dlatego też nasze przedszkole dołączyło do programu FAST Heroes. Nadrzędnym celem programu edukacyjnego FAST Heroes jest zwiększenie wiedzy społecznej na temat udaru mózgu. Wiemy, że człowiek, szczególnie bardzo młody, najlepiej uczy się przez zabawę, dlatego też przez najbliższe tygodnie dzieci wraz ze swoimi wychowawcami będą poznawać sympatycznych i dzielnych Bohaterów Załogi FAST.

W tej przygodzie pomogą im przygotowane przez międzynarodowych specjalistów, metodyków nauczania i ekspertów medycznych, atrakcyjne materiały edukacyjne.