Zajęcia dodatkowo płatne

Basen – Ruch w wodzie poprawia krążenie, wzmacnia mięśnie, modeluje sylwetkę odciąża kręgosłup, angażuje wszystkie grupy mięśni. Zajęcia odbywają się w J&J SportCenter ul. Winnicka w Krakowie Balet - pozytywnie wpływa na równowagę, sylwetkę i postawę młodego człowieka. Jest świetnym sposobem na rozwinięcie zręczności, płynności ruchów i wdzięku. Taniec towarzyski  – dzieci chętnie bawią się przy muzyce, więc dobrze jest poznać kilka podstawowych kroków, żeby wiedzieć jak można się w rytm muzyki poruszać. Judo KODOKAN – sprzyja rozwinięciu zmysłu równowagi i rozciągnięciu ciała. Uczy szanować swoich przeciwników, a także rozwija umiejętność szybkiego, logicznego myślenia. Zajęcia Funny Judo to doskonała zabawa, ale również wprowadzenie najmłodszych w świat bezpieczeństwa, dyscypliny i pozytywnej rywalizacji. Robotyka- rozwija kreatywność i dbałość o szczegóły, pozwala na poznanie świata najnowszej technologii, łączy wiedzę o technice z innymi przedmiotami nauczania oraz dobrą zabawę. Nauka gry w szachy - sprzyja wszechstronnemu rozwojowi dziecka, kształci pamięć, umiejętność abstrakcyjnego oraz logicznego myślenia, rozwija wyobraźnię przestrzenną,  wpływa na rozwój intelektualny, zwiększa aktywność umysłową, rozbudza twórcze zdolności. Dogoterapia – raz w miesiącu  zajęcia te wykorzystują pozytywne oddziaływanie psa na człowieka i przynoszą poprawę we wszystkich obszarach funkcjonowania, czyli w sferze: psychicznej, fizycznej, intelektualnej, emocjonalnej i społecznej.