WYNIKI KONKURSU “ŚWIAT UKRYTY W KROPELCE”

Z wielką radością pragniemy ogłosić wyniki naszego konkursu
„Świat ukryty w kropelce”.
Jury miało bardzo trudne zadanie, ponieważ napłynęło do nas wiele pięknych prac (52 prac z 18 placówek), które wzruszyły nas swoim przesłaniem, ujęły formą i pomysłem wykonania.

Nagrody przydzielone są w dwóch kategoriach wiekowych 4-5 lat, 6-7 lat, oraz w trzech podkategoriach: "krew", "woda", "woda i krew". Kategoria „woda i krew” została dodana z uwagi na to, iż otrzymaliśmy
kilka prac, na których były zawarte oba tematy jednocześnie i trudno je było jednoznacznie do którejś z nich zakwalifikować.


Serdecznie zapraszamy w dniu 10 marca 2020 roku o godzinie 10:45 na rozdanie nagród. Bezpośrednio po uroczystości odbędzie się przedstawienie przygotowane przez Straż Miejską, na które zapraszamy wszystkich laureatów.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy, a oto lista nagrodzonych i wyróżnionych w konkursie:

Kategoria 4-5 lat.

WODA:

1 miejsce NATALIA IWANIEC, 5 lat– Publiczne Przedszkole „Akademia Elfów”, ul. K. Wielkiego 117

2 miejsce IDA CYGAN, 5 lat- Publiczne Przedszkole „Kropelka”, ul. mjr M. Słabego 18

3 miejsce DOROTA URBAN, 4 lata- Samorządowe Przedszkole nr 130

3 miejsce GABRIELA PEŁKA, 5 lat- Niepubliczne Przedszkole „Źródełko”, ul. Łany 14

Wyróżnienie KORNELIA WIECZOREK, 4 lata- Samorządowe Przedszkole nr 67

KREW:

1 miejsce OLIWIA MANDZIUK, 4 lata- Publiczne Przedszkole „Kropelka2”, ul. Borkowska 30

Wyróżnienie LENA BĘTKOWSKA, 5 lat- Publiczne Przedszkole „Mały Inżynier”, ul. Skarżyńskiego 3

Kategoria 6-7 lat.

WODA:

1 miejsce OLIWIA WŁOCH, 6 lat- Publiczne Przedszkole „Akademia Elfów”, ul. K. Wielkiego 117

1 miejsce POLA PADAMCZYK, 6 lat- Publiczne Przedszkole „Kropelka2”, ul. Borkowska 30

2 miejsce MARIA WOJCIECHOWSKA, 6 lat- Publiczne Przedszkole „Kropelka2”, ul. Borkowska 30

3 miejsce POLINA PANIAKINA, 6 lat- Samorządowe Przedszkole nr 58

3 miejsce TYMOTEUSZ GAJDA, 6 lat- Publiczne Przedszkole „Kropelka”, ul. mjr M. Słabego 18

Wyróżnienie HELENA WAJDA, 6 lat- Publiczne Przedszkole „Kropelka”, ul. mjr M. Słabego 18

Wyróżnienie JULIA MAZUR, 6 lat- Samorządowe Przedszkole nr 58

Wyróżnienie ZUZANNA WORONIECKA, 6 lat- Publiczne Przedszkole „Majowa Łąka” ul. Komuny Paryskiej 2a

KREW:

1 miejsce MARIUSZ POBUDKIEWICZ, 6 lat- Niepubliczne Przedszkole „Happy Kids” ul. Zagaje 47

2 miejsce WERONIKA MINOROWSKA, 6 lat- Publiczne Przedszkole „Mały Inżynier” ul. Skarżyńskiego 3

3 miejsce ALICJA POLACZEK, 6 lat- Samorządowe Przedszkole nr 36

Wyróżnienie ILIANA FELUŚ, 6 lat- Niepubliczne Przedszkole „Happy Kids” ul. Zagaje 47

KREW I WODA:

1 miejsce KAROLINA SZABELSKA, 7 lat- Publiczne Przedszkole „Kropelka”, ul. mjr M. Słabego 18

2 miejsce PRZEMEK KRUK, 6 lat- Publiczne Przedszkole „Kropelka2”, ul. Borkowska 30

3 miejsce MIA OCHOŃSKA, 7 lat- Publiczne Przedszkole „Kropelka”, ul. mjr M. Słabego 18

Wyróżnienie NATALIA NARUCKA, 6 lat- Niepubliczne Przedszkole „Happy Kids” ul. Zagaje 47

Wyróżnienie NIKA TAMAMYAN, 6 lat- Samorządowe Przedszkole 58

NATALIA IWANIEC
IDA CYGAN
DOROTA URBAN
GABRIELA PEŁKA
KORNELIA WIECZOREK
OLIWIA MANDZIUK
LENA BĘTKOWSKA
OLIWIA WŁOCH
POLA PADAMCZYK
MARIA WOJCIECHOWSKA
POLINA PANIAKINA
TYMOTEUSZ GAJDA
HELENA WAJDA
JULIA MAZUR
ZUZANNA WORONIECKA
MARIUSZ POBUDKIEWICZ
WERONIKA MINOROWSKA
ALICJA POLACZEK
ILIANA FELUŚ
KAROLINA SZABELSKA
PRZEMEK KRUK
MIA OCHOŃSKA
NATALIA NARUCKA
NIKA TAMAMYAN

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przedszkole Kropelka