Rekrutacja

Publiczne Przedszkole Kropelka w Krakowie ul. Majora Słabego 18 (RUCZAJ, naprzeciwko OS. EUROPEJSKIEGO)

www.przedszkolekropelka.pl

Informacja dla Rodziców

Zapisy dzieci nowych na  rok szkolny 2020/2021

Aby zapisać dziecko do Przedszkola prosimy o:

•     Skontaktować się z Dyrektorem i upewnić że w danej grupie wiekowej są wolne miejsca; •     Wypełnić Kartę Zgłoszenia dziecka do Przedszkola, którą można pobrać poniżej lub w placówce; •     Wypełniony egzemplarz prosimy złożyć w kancelarii przedszkola  lub u Pań nauczycielek. •     Na podstawie danych zawartych w Karcie zostanie rozpatrzone zgłoszenie dziecka, •    Z rodzicami dzieci które zostaną zakwalifikowane, będzie kontaktował się Dyrektor w celu umówienia terminu podpisania umowy. •     Rok przedszkolny to okres od 1 września 2020 do 31 sierpnia 2021 (Przedszkole otwarte jest także w okresie wakacyjnym z 2 tyg. przerwą). Terminy składania wniosków zostaną wkrótce podane.

Koszty przedszkola:

•   Opłaty w Placówce są naliczane na zasadach obowiązujących w Przedszkolach Publicznych. •   Dzienna stawka żywieniowa wynosi 13 zł i obejmuje 5 posiłków, (w razie zgłoszenia nieobecności dziecka, stawka nie jest naliczana). DRUKI DO POBRANIA: Już wkrótce! finger