Rekrutacja

Publiczne Przedszkole Kropelka w Krakowie ul. Majora Słabego 18 (RUCZAJ, naprzeciwko OS. EUROPEJSKIEGO)

www.przedszkolekropelka.pl

Informacja dla Rodziców

Zapisy dzieci nowych na  rok szkolny 2019/2020

aby zapisać dziecko do Przedszkola prosimy o:

•     Skontaktować się z Dyrektorem i upewnić że w danej grupie wiekowej są wolne miejsca;

•     Wypełnić Kartę Zgłoszenia dziecka do Przedszkola, którą można pobrać poniżej lub w placówce;

•     Wypełniony egzemplarz prosimy złożyć w kancelarii przedszkola  lub u Pań nauczycielek.

•     Na podstawie danych zawartych w Karcie zostanie rozpatrzone zgłoszenie dziecka,

•    Z rodzicami dzieci które zostaną zakwalifikowane, będzie kontaktował się Dyrektor w celu umówienia terminu podpisania umowy.

•     Rok przedszkolny to okres od 1 września 2019 do 31 sierpnia 2020 ( Przedszkole otwarte jest także w okresie wakacyjnym z 2 tyg. przerwą ).

Koszty przedszkola;

•   Od 1 stycznia 2019 roku opłaty naliczane będą na zasadach obowiązujących w Przedszkolu Publicznym.

•   Stawka żywieniowa dzienna 12 zł (stawka ta obejmuje 5 posiłki/dzień, ( w razie zgłoszenia nieobecności dziecka stawka nie jest naliczana).

DRUKI DO POBRANIA:

fingerKarta zgłoszenia dziecka do Przedszkola