Publiczne Przedszkole "KROPELKA"  w Krakowie ul. Majora Mieczysława Słabego 18

INFORMACJA DLA RODZICÓW

Zapisy nowych dzieci na  rok szkolny 2020/2021:

Aktualnie mamy 1 wolne miejsce dla dziecka z rocznika 2016 - zapraszamy do kontaktu z Dyrekcją 517 464 485

Rekrutacja została zakończona. Lista zakwalifikowanych dzieci została podana do publicznej wiadomości na tablicy informacyjnej przedszkola

• Rodzice dzieci nowo przyjętych proszeni są o wypełnienie karty zgłoszenia dziecka do przedszkola;
  • Rodzice dzieci z alergią dodatkowo proszeni są o dostarczenie Ankiety dotyczącej alergii;
  • Wypełnione druki należy złożyć u wychowawcy najpóźniej w pierwszym dniu pobytu dziecka w przedszkolu  (do pobrania poniżej).

Rok przedszkolny to okres od 1 września 2020 do 31 sierpnia 2021 (Przedszkole otwarte jest także w okresie wakacyjnym z 2 tyg. przerwą).

KOSZTY PRZEDSZKOLA:

•   Opłaty w Placówce są naliczane na zasadach obowiązujących w Przedszkolach Publicznych.

•   Dzienna stawka żywieniowa wynosi 14 zł i obejmuje 5 posiłków, (w razie zgłoszenia nieobecności dziecka, stawka nie jest naliczana).

DRUKI DO POBRANIA:

1. Ankieta dotycząca alergii