Publiczne Przedszkole "KROPELKA"  w Krakowie ul. Majora Mieczysława Słabego 18

INFORMACJA DLA RODZICÓW

Zapisy nowych dzieci na  rok szkolny 2021/2022

Aby zapisać dziecko do Przedszkola prosimy:

• Skontaktować się telefonicznie z Dyrektorem i upewnić że w danej grupie wiekowej są wolne miejsca, tel: 517 464 485
  • Wypełnić WNIOSEK, zamieszczony poniżej, najlepiej komputerowo lub drukowanymi literami.
  • Wypełniony wniosek należy wydrukować i podpisać, muszą na nim widnieć podpisy obojga rodziców.
  • Skompletować odpowiednie załączniki, zgodnie z wytycznymi zawartymi we wniosku,
  • Wniosek wraz z załącznikami złożyć w kancelarii przedszkola w terminach zamieszczonych w  Harmonogramie Rekrutacji, najlepiej w godzinach 10.00-16.30
  • Na podstawie danych zawartych we WNIOSKU Komisja Rekrutacyjna rozpatrzy zgłoszenie i zgodnie z przyznaną punktacją wyłoni kandydatów.
  • Lista zakwalifikowanych dzieci zostanie podana do publicznej wiadomości na tablicy informacyjnej przedszkola, informacje będzie można również uzyskać telefonicznie po weryfikacji numerem PESEL.
  • Po zakwalifikowaniu dziecka rodzice będą zobowiązani złożyć „potwierdzenie woli zapisu dziecka do przedszkola”
  • Z rodzicami dzieci które złożą stosowne oświadczenia, będzie kontaktował się Dyrektor w celu umówienia terminu podpisania umowy.

Rok przedszkolny to okres od 1 września 2021 do 31 sierpnia 2022 (Przedszkole otwarte jest także w okresie wakacyjnym z 2 tyg. przerwą).

KOSZTY PRZEDSZKOLA:

•   Opłaty w Placówce są naliczane na zasadach obowiązujących w Przedszkolach Publicznych.

•   Dzienna stawka żywieniowa wynosi 14 zł i obejmuje 5 posiłków, (w razie zgłoszenia nieobecności dziecka, stawka nie jest naliczana).

1. TERMINY
  2. WNIOSEK
  3. ZAŁĄCZNIK SAMOTNE WYCHOWANIE
  4. ZAŁĄCZNIK WIELODZIETNOŚĆ