Konkurs

Serdecznie zapraszamy wszystkie przedszkola krakowskie do wzięcia udziału w Konkursie plastycznym:

Pt. „Świat ukryty w kropelce”

Organizatorem konkursu są Przedszkola:

„Kropelka” mieszczące się na ulicy mjr M. Słabego 18

„Misją stworzenia naszej Placówki było przekonanie o potrzebie istnienia miejsca przyjaznego małym dzieciom. Dzieciom, które w naszym przedszkolu dostrzegą piękno otaczającego je świata i będą wiedziały jak o to piękno dbać i je pielęgnować podczas dorosłego życia. W naszej placówce dzieci uczą się empatii, uśmiechu i przyjaźni w stosunku do drugiego człowieka oraz otaczającej nas przyrody.

Wykorzystując nazwę naszego przedszkola, jaką jest „Kropelka” przedstawiana w różnych kolorach tęczy, pragniemy promować takie akcje jak : krwiodawstwo, oszczędność wody, empatia do drugiego człowieka, łza jako smutek, ból a także łza szczęścia, postanowiliśmy zorganizować konkurs pt” Świat ukryty w kropelce”.

Podczas tego konkursu chcemy przybliżyć dzieciom, rodzicom a także nauczycielom i wszystkim osobom związanym z naszą działalnością jak ważna i cenna jest każda kropla : krwi, wody, potu, łzy….

Prace należy wykonać w formacie A4 dowolną techniką płaską. Oceniana będzie kreatywność, oryginalność i zgodność z tematem

Patronatem Honorowym naszego Konkursu jest:

Prezydent Miasta Kraków Pan Jacek Majchrowski

Patronatem Medialnym jest:

Radio Kraków S.A

Wydawnictwo Bliżej Przedszkola

Patronami i Sponsorami konkursu są:

Wydawnictwo Znak

Wydawnictwo Literackie

Wydawnictwo Edukacyjne

Wydawnictwo MAC